Vinteraktivitetsdag på Rena

Onsdag 15. mars fra klokken 12 til 15:30 arrangerer Handelshøgskolen Innlandet og SINN vinteraktivitetsdag for studentene på Rena. 

Vi inviterer til en uhøytidelig aktivitetsdag ved fotballanlegget nedenfor campus. Kom til Engvoll enten med medstudenter eller alene – dette er en god anledning til å stifte nye bekjentskaper!

Det serveres gratis lunsj rett fra grillen fra klokken 12.

Mens du nyter lunsjen kan du melde på lag til plankeski-konkurranse, eller tautrekking. 4 personer per lag, det blir finale hvor vinnerlaget av studenter møter et Campus Rena ansattlag til superfinale. Premie til vinnerne! 

Det vil være en rebusløype som kan gås på beina i området, hvor de tre beste lagene premieres, rebusen gjennomfører dere når det passer dere, mellom klokken 1200 og 1400.  Det blir kjørt skispor rundt fotballbanen, og vi har noe tilgjengelig utstyr for utlån.

Program

(Ta høyde for noe forskyving i angitte tidspunkter)

12:00-13:30 Varme griller og servering av lunsj (Påmelding til skigang og tautrekking, 4 stk per lag?)

12:00-15:30 – Prøv skia om du vil

12:00-14:00 – Rebus på beina (lag)

13:30: Prologer: Skigang

14:00: Prologer: Tautrekking med en vri

14:45: Finale: Skigang

15:00: Finale: Tautrekking med en vri

15:15: Premieutdeling

Påmelding

På grunn av innkjøp av grillmat ber vi om at du melder deg på: Meld deg på her

Påmelding innen 12. mars.

Husk klær etter vær, godt humør og konkurranseinstinkt!